Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібний браслет 925 проби
Плетіння Бісмарк
Вага: 32 грама
Довжина: 21.5 см
Ширина: 11 мм
Замок: карабін
Ювелірні прикраси в наявності та під замовлення!
Для замовлення вам необхідно
1. Вибрати виріб!
2. Додати в Кошик або залишити заявку (перетелефонуйте мені)
3. Ми з вами зв'яжемося й розкажіть деталі виробу!
Доставка Новою Піською по всій Україні. У разі повного попереднього замовлення на будь-яку суму вище 1000 грн. доставка БЕЗПЛАТНА!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Чоловіча |
| Вага | 32 г |
| Довжина | 21.5 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | СРІБЛО - ЗОЛОТО |
- Ціна: 3 800 ₴






Відправка з 15 квітня 2026
