Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібний ланцюжок 925 проби з позолотою 585 проби
Вага:116 грамів
Довжина: 60 см
Ширина: 10 мм
Замок :коробочка
Ювелірні прикраси в наявності та під замовлення!
Для замовлення вам необхідно
1. Вибрати виріб!
2. Додати в Кошик або залишити заявочку (перетелефонуйте мені)
3. Ми з вами зв'яжемося й розкажіть деталі виробу!
Доставка Новою Піською по всій Україні. У разі повного попереднього замовлення на будь-яку суму вище 1000 грн. доставка БЕЗПЛАТНА!
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 мм |
| Покриття | Золото |
| Проба | 925 |
| Вага | 115 г |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | СРІБЛО - ЗОЛОТО |
- Ціна: 58 000 ₴







Відправка з 10 квітня 2026