Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Литий срібний ланцюжок 925 проби
Вага: 90 грамів
Довжина: 60 см
Ширина: 6 мм
Замок :коробочка
Ювелірні прикраси в наявності та під замовлення!
Для замовлення вам необхідне
1. Вибрати виріб!
2. Додати в Кошик або залишити заявку (перетелефонуйте мені)
3. Ми з вами зв'яжемося й розкажіть деталі виробу!
Доставка Новою Пошляю по всій Україні.
У разі повного попереднього замовлення на будь-яку суму вище 1000 грн. доставка БЕЗПЛАТНА!
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 5 мм |
| Проба | 925 |
| Вага | 90 г |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | СРІБЛО - ЗОЛОТО |
- Ціна: 27 000 ₴







Відправка з 16 квітня 2026

