Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Переконливе прохання перед тим, як зробити замовлення - уточніть, будь ласка, наявність обраний Вами товару.
+380661878789 СТАНІСЛАВ Viber
Срібний хрестик 925 проби чорний
Вага 20 грамів +-
Висота з вушком: 7,5 см
Ширина: 3,5 см
Вушко будь-якого розміру!
Ювелірні прикраси в наявності та під замовлення!
Для замовлення вам необхідно
1. Вибрати виріб!
2. Додати в Кошик або залишити заявку (перетелефонуйте мені)
3. Ми з вами зв'яжемося й розкажіть деталі виробу!
Доставка Новою Піською по всій Україні. У разі повного попереднього замовлення на будь-яку суму вище 1000 грн. доставка БЕЗПЛАТНА!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Чоловіча |
| Вага | 20 г |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | СРІБЛО - ЗОЛОТО |
- Ціна: 6 000 ₴





Відправка з 09 квітня 2026

