Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібний ланцюжок 925 проби
з чорнинням.
Плетіння: лисий хвіст
Вага 75 грамів
Довжина 60 см
Ширина 5 мм
Ювелірні прикраси в наявності та під замовлення!
Для замовлення вам необхідно
1. Вибрати виріб!
2. Додати в Кошик або залишити заявочку (перетелефонуйте мені)
3. Ми з вами зв'яжемося й розкажіть деталі виробу!
4. Делаем предоплату на карту Приват Банк
5. І від 5 до 10 робочих днів.
Доставка Новою Поштою по всій Україні. У разі повного передоплату замовлення на будь-яку суму вище 1000 грн. доставка БЕЗПЛАТНА
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 5 мм |
| Проба | 925 |
| Вага | 75 г |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | СРІБЛО - ЗОЛОТО |
- Ціна: 9 000 ₴







Відправка з 11 квітня 2026