Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібний ланцюжок 925 проби з чорнуванням.
Плетіння Бісмарк ромб
Вага 200 грамів
Довжина 70 см
Ширина 13 мм
Замок Коробочка
Ювелірні прикраси в наявності та під замовлення!
Срібло 925 проби (мін. замовлення 40 грамів)
Золото 585 проби (мін. замовлення 10 грамів)
В наявності vk.com/club142500227
Під замовлення vk.com/id253149302?z=albums253149302
Додавайтеся до друзів!
vk.com/id253149302
Дивіться відгуки покупців!
vk.com/photo253149302_436928408
Закази, доставку, ціни та передоплату, обговорюємо в личку! vk.com/im?peers=392348065_32306019&sel=253149302
-
Ювелірні прикраси в наявності та під замовлення!
Для замовлення вам необхідно
1. Вибрати виріб!
2. Додати в Кошик або залишити заявочку (перетелефонуйте мені)
3. Ми з вами зв'яжемося й розкажіть деталі виробу!
4. Делаем предоплату на карту Приват Банк
5. І від 5 до 10 робочих днів.Доставка Новою Піською по всій Україні. У разі повного передоплату замовлення на будь-яку суму вище 1000 грн. доставка БЕЗПЛАТНА
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 13 мм |
| Проба | 925 |
| Вага | 200 г |
| Колір металу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | СРІБЛО - ЗОЛОТО |
- Ціна: 19 999 ₴








Відправка з 15 квітня 2026