Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібний ланцюжок 925 проби з чорнуванням
Плетіння Бісмарк ромб
Вага 210 грамів +/-
Довжина 60 см +/-
Ширина 13 мм +/-
Замок : коробочка
Під замовлення можна зробити ланцюжок і браслет будь-якої довжини та ваги з чорнуванням і без вашого огляду!
Ювелірні прикраси в наявності та під замовлення!
Для замовлення вам необхідно
1. Вибрати виріб!
2. Додати в Кошик або залишити заявку (перетелефонуйте мені)
3. Ми з вами зв'яжемося й розкажіть деталі виробу!
Доставка Новою Поштою по всій Україні. У разі повного попереднього замовлення на будь-яку суму вище 1000 грн. доставка БЕЗПЛАТНА!
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 мм |
| Проба | 925 |
| Вага | 100 г |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | СРІБЛО - ЗОЛОТО |
- Ціна: 52 500 ₴











Відправка з 01 квітня 2026

