Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібний браслет 925 проби
Плетни : фигаро
Вага: 75 грамів +/-
Довжина: 23 см
Ширина: 15 мм
Замок: карабін
Під замовлення можна зробити ланцюжок і браслет будь-якої довжини та ваги з чорнуванням і без вашого огляду!
Ювелірні прикраси в наявності та під замовлення!
Для замовлення вам необхідно
1. Вибрати виріб!
2. Додати в Кошик або залишити заявку (перетелефонуйте мені)
3. Ми з вами зв'яжемося й розкажіть деталі виробу!
Доставка Новою Піською по всій Україні. У разі повного попереднього замовлення на будь-яку суму вище 1000 грн. доставка БЕЗПЛАТНА!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Чоловіча |
| Вага | 75 г |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | СРІБЛО - ЗОЛОТО |
- Ціна: 18 750 ₴





Відправка з 10 квітня 2026

