Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібний браслет 925 проби
Плетіння: Бісмарк
Вага: 85 грамів +/-
Довжина: 25 см
Ширина: 14 мм
Замок: коробочка
Під замовлення можна зробити ланцюжок і браслет будь-якої довжини та ваги з чорнуванням і без вашого огляду!
Ювелірні прикраси в наявності та під замовлення!
Для замовлення вам необхідно
1. Вибрати виріб!
2. Додати в Кошик або залишити заявку (перетелефонуйте мені)
3. Ми з вами зв'яжемося й розкажіть деталі виробу!
Доставка Новою Піською по всій Україні. У разі повного попереднього замовлення на будь-яку суму вище 1000 грн. доставка БЕЗПЛАТНА!
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 14 мм |
| Проба | 925 |
| Вага | 85 г |
| Колір металу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | СРІБЛО - ЗОЛОТО |
- Ціна: 21 250 ₴








Відправка з 10 квітня 2026

