Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова Срібна ланцюжка 925 проби з чорнуванням.
Плетіння: Бісмарк
Вага: 69 грамів
Довжина: 55 см
Ширина: 8 мм
Замок: Карабін
Ювелірні прикраси в наявності та під замовлення!
Для замовлення вам необхідно
1. Вибрати виріб!
2. Додати в Кошик або залишити заявку (перетелефонуйте мені)
3. Ми з вами зв'яжемося й розкажіть деталі виробу!
Доставка Новою Поштою по всій Україні. У разі повного попереднього замовлення на будь-яку суму вище 1000 грн. доставка БЕЗПЛАТНА!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Чоловіча |
| Вага | 69 г |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Колір металу | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | СРІБЛО - ЗОЛОТО |
- Ціна: 17 250 ₴







Відправка з 09 квітня 2026

